حیوان اخبار شبکه خانگی کلاه قرمزی اخبار فرهنگی و هنری

حیوان: اخبار شبکه خانگی کلاه قرمزی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیرانوند سختی‌های زیادی در نفت کشید ولی باید صبور باشد

مربی پیشین نفت می‌گوید بیرانوند باید در قبال مطالباتش از کلوب نفت صبورتر باشد. ایران | بیرانوند | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

بیرانوند سختی‌های زیادی در نفت کشید ولی باید صبور باشد

بیرانوند مشکل های زیادی در نفت کشید ولی باید صبور باشد

عبارات مهم : ایران

مربی پیشین نفت می گوید بیرانوند باید در قبال مطالباتش از کلوب نفت صبورتر باشد.

محسن سیدی در گفت وگو با ایسنا راجع به جلسه ای که طلبکاران کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران دیروز (یک شنبه) با سمیعی مدیرعامل کلوب نفت داشتند اظهار کرد: ما به عنوان نماینده طلبکاران دوره اول نفت که مربوط به سال ۹۴ می شوند به دفتر کلوب نفت رفتیم. بعد از صحبت هایی که با سمیعی داشتیم انرژی خوبی گرفتیم. سمیعی دنبال راهکارهایی است تا اوضاع طلبکاران مشخص شود. در صحبتی که با او داشتیم قرار شد که صبورتر باشیم تا شرایط جهت پرداخت مطالبماتمان فراهم شود.

بیرانوند سختی‌های زیادی در نفت کشید ولی باید صبور باشد

مربی پیشین نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: ما به صحبت های مالک تازه اعتماد کردیم. انتظار زیادی هم نداریم و می خواهیم دوستانه این مساله حل شود. طبق صحبت هایی هم که داشتیم قرار شد با برگزاری جلسه ای با حضور طلبکاران یا نمایندگان آن ها به یک نتیجه خوب برسند.

او در ادامه با ابراز خوشحالی از خرید کلوب به وسیله پایتخت کشور عزیزمان ایران کاررسا که باعث شد نفت منحل نشود، گفت: روند انتقال کلوب طولانی است و مدتی طول می کشد تا آن ها به کلوب مشرف شوند. ما طلبکاران باید زمانی را به مالکان تازه بدهیم تا شرایط پرداخت بدهی را فراهم کنند. از آن جایی که ما شرایط تیم را درک می کنیم، خوشحال می شویم که یک جلسه با ما بگذارند. مدیران قدیمی نفت هم می توانند در این زمینه کمک کنند.

مربی پیشین نفت می‌گوید بیرانوند باید در قبال مطالباتش از کلوب نفت صبورتر باشد. ایران | بیرانوند | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

سیدی با تاکید بر این که گروه طلبکاران اولیه نفت بسیار صبور بودند، تصریح کرد: طلبکاران در یک جاهایی که صداقت کاری از سوی مالک کلوب وجود نداشت باعث می شد تا تصویر العمل هایی نشان دهند. مالکان تازه می توانند با مدیران پیشین نفت مانند بهرام میرشیبانی که پیگیر مطالبات ما بودند به عنوان پیشکسوت و بزرگ تر صحبت کنند. ما هم هر کاری که بخواهیم انجام دهیم با این افراد مشورت می کنیم.

مربی فعلی سپیدرود با بیان این که گروه تازه مالکان نفت صداقت کاری دارند، گفت: در ۱۰ سالی که در نفت کار کردم، بحث صداقت کاری این تیم را از باقی تیم ها متمایز می کرد. ما مانند یک خانواده بودیم و پول در کلوب مساله ای نبود. ما در قبال مالکان قبلی هم حسن نیتمان را نشان دادیم. طلبکاران نفت تنها دنبال احترام متقابل هستند.

محسن سیدی که در وقت حضور علی بیرانوند در نفت، مربی او در این تیم بود، راجع به ناراحتی بیرانوند از عدم پیگیری اوضاع مطالباتش از سوی کلوب نفت بیان کرد: من شاهد بودم که علی رضا بیرانوند در هشت سالی که در نفت بود چقدر مشکل کشید و چه افتخاراتی کسب کرد. من به عنوان مربی سابق و دوست بیرانوند، از او می خواهم که صبور باشد. به این علت که اعتقاد دارم گروه تازه می تواند شرایط را عوض کردن دهد.

بیرانوند سختی‌های زیادی در نفت کشید ولی باید صبور باشد

واژه های کلیدی: ایران | بیرانوند | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs